روش های ارسال

روش های ارسال

در روز های عادی، سفارش طبق رویه های مشخص شده ارسال می شود. در روز های تعطیل امکان ارسال کالا و پاسخگویی وجود ندارد؛

استان تهران و کرج

سفارش ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می کنند، تحویل داده خوهد شد.

همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته به غیر از روز جمعه وجود دارد و سفارش های با ارزش بیش از پانصد میلیون ریال در استان تهران رایگان ارسال می شوند ولی برای سفارش های زیر پانصد میلیون ریال مطابق مقدار کالاها با انواع  موتور سیکلت و وانت و نیسان و خاور و کامیونت و ... ارسال خواهد شد و هزینه ارسال نیز از طریق پرداخت آنلاین (اینترنتی ) دریافت خواهد شد.

سایر استان ها

سفارش های با ارزش بیش از یک میلیارد ریال به صورت رایگان ارسال می شود و سفارش های کمتر از یک میلیارد  ریال به دو صورت زیر ارسال می شود:

  • درصورتی که مقدار سفارش کمتر از حجم یک خاور باشد؛ اجناس از طریق باربری های خرده بار به شهر های مورد نظر ارسال می شود و مشتریان محترم بین 2 تا 3 روز بعد از ثبت سفارش باید به آدرسی که مشخص شده در شهر یا شهرستان خود مراجعه کرده و اجناس خود را بدون پرداخت هزینه ای دریافت کنند. همچنین در صورتی که مشتریان باربری خرده بار خاصی را مدنظر دارند می توانند در قسمت ثبت سفارش نام باربری را مشخص کرده و تنها هزینه حمل کالا های خود تا باربری مربوطه در تهران را پرداخت کنند و مابقی هزینه ها هنگام دریافت بار در شهر خود  را پرداخت نمایند. به این ترتیب در این روش مشتریان باید به آدرس شعبه باربری خرده بار در شهر یا شهرستان خود مراجعه و بدون پرداخت هزینه ای اجناس خود را دریافت کنند.
  • در صورتی که مقدار سفارش هم اندازه حجم خاور یا بیشتر باشد؛ اجناس به صورت اختصاصی با انواع خاور و کامیونت و ... به آدرس مشخص شده ارسال خواهد شد و هزینه حمل در هنگام ثبت سفارش مشخص و از طریق پرداخت اینترنتی آنلاین پرداخت خواهد شد.