ضمانت بازگشت

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت های عایق آنلاین بوده است و عایق آنلاین در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. تمام محصولات عایق آنلاین باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند اما با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در ادامه به آن می پردازیم.

شرایط بازگرداندن کالا

1. اگر کالای خریداری شده از لحاظ ظاهری دارای اشکال و آسیب دیده است:

 • آسیب دیدگی محصول باید هنگام دریافت کالا به واحد شکایات عایق آنلاین از طریق تلفن، ایمیل و ... اطلاع داده شود و پس از دریافت کالا امکان بازگرداندن آن وجود ندارد.

2. اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد شکایات عایق آنلاین از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 • اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت بسته بندی اولیه و اصلی خارج نشده باشد.

3. اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

 • انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می گیرد که باز نشده باشد، هیچ گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه، پلمپ، برچسب ها و حتی نایلون وکیوم شرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
 • اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هرچه سریع تر به واحد پیگیری سفارش های دیجی کالا اطلاع داده شود.
 • اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 2 روز، باید انصراف خود را به واحد شکایات عایق آنلاین اطلاع دهد.
 • برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس عایق آنلاین، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومان و اقلام همراه آن، ارسال شود. لطفا توجه داشته باشید هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

4. اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

 • در صورتی که آسیب، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می تواند از تحویل گرفتن مرسوله از راننده یا شرکت حمل و نقل شهر خود خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به عایق آنلاین بازگردانده شود.
 • با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه محصولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه محصول به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و عایق آنلاین تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
 • در صورتی که محصول خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخصی داده شود، برای مشتری ارسال می شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک هفته به صورت امانت نزد عایق آنلاین باقی خواهد ماند و با انقضای این مهلت عایق آنلاین در قبال کالا و زیان های وارده برآن یا مفقود شدن آن هیچ گونه مسوولیتی نخواهد داشت.