قوانین و مقررات

ضمانت بازگشت

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت های عایق آنلاین بوده است و عایق آنلاین در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. تمام محصولات عایق آنلاین باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند اما با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در ادامه به آن می پردازیم.

شرایط بازگرداندن کالا

1. اگر کالای خریداری شده از لحاظ ظاهری دارای اشکال و آسیب دیده است:

 • آسیب دیدگی محصول باید هنگام دریافت کالا به واحد شکایات عایق آنلاین از طریق تلفن، ایمیل و ... اطلاع داده شود و پس از دریافت کالا امکان بازگرداندن آن وجود ندارد.

2. اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

 • وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد شکایات عایق آنلاین از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
 • اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت بسته بندی اولیه و اصلی خارج نشده باشد.

3. اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

 • انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می گیرد که باز نشده باشد، هیچ گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه، پلمپ، برچسب ها و حتی نایلون وکیوم شرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
 • اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هرچه سریع تر به واحد پیگیری سفارش های دیجی کالا اطلاع داده شود.
 • اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 2 روز، باید انصراف خود را به واحد شکایات عایق آنلاین اطلاع دهد.
 • برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس عایق آنلاین، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومان و اقلام همراه آن، ارسال شود. لطفا توجه داشته باشید هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

4. اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

 • در صورتی که آسیب، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می تواند از تحویل گرفتن مرسوله از راننده یا شرکت حمل و نقل شهر خود خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به عایق آنلاین بازگردانده شود.
 • با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه محصولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه محصول به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و عایق آنلاین تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
 • در صورتی که محصول خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخصی داده شود، برای مشتری ارسال می شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک هفته به صورت امانت نزد عایق آنلاین باقی خواهد ماند و با انقضای این مهلت عایق آنلاین در قبال کالا و زیان های وارده برآن یا مفقود شدن آن هیچ گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

تضمین اصالت کالا

شرکت عایق آنلاین؛ بهترین کیفیت

شرکت عایق آنلاین اصالت همه کالاهایش را تضمین و همه آنها را با استاندارد ها و تاییدیه های معتبر عرضه می کند. عایق آنلاین گروهی از محصولات ارائه شده در وب سایت را مانند: فوم پلی اتیلن و توری مرغی فلزی و پلاستیکی و کارتن پلاست با استفاده از بهترین مواد اولیه در ضخامت ها و مشخصات دمایی مختلف تولید می کند و گروه هایی مانند پشم شیشه و پشم سنگ  را با داشتن نمایندگی فروش از شرکت های معتبر به مشتریان گرامی عرضه می کند و گروه هایی مانند پشم سرامیک و پیچ شیروانی نیز که به صورت رسمی از مجاری قانونی وارد کشور می شوند، به فروش می رساند. ذکر این نکته در اینجا لازم است که 90درصد محصولات عایق آنلاین با استفاده از مواد اولیه کاملا ایرانی و بومی تولید می شود.

شرکت عایق آنلاین این اطمینان خاطر را به مشتریان گرامی می دهد که کالا هایی که خریداری می کنند دقیقا دارای همان مشخصاتی که در وب سایت بیان شده است و در صورتی که مشخصات کالایی از جمله ضخامت و دانسیته و نوع و مارک با آنچه در مشخصات کالا در وب سایت قرار گرفته متفاوت باشد کالا به صورت رایگان توسط عایق آنلاین برگشت و دوباره ارسال خواهد شد.

روش های ارسال

در روز های عادی، سفارش طبق رویه های مشخص شده ارسال می شود. در روز های تعطیل امکان ارسال کالا و پاسخگویی وجود ندارد؛

استان تهران و کرج

سفارش ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می کنند، تحویل داده خوهد شد.

همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته به غیر از روز جمعه وجود دارد و سفارش های با ارزش بیش از پانصد میلیون ریال در استان تهران رایگان ارسال می شوند ولی برای سفارش های زیر پانصد میلیون ریال مطابق مقدار کالاها با انواع  موتور سیکلت و وانت و نیسان و خاور و کامیونت و ... ارسال خواهد شد و هزینه ارسال نیز از طریق پرداخت آنلاین (اینترنتی ) دریافت خواهد شد.

سایر استان ها

سفارش های با ارزش بیش از یک میلیارد ریال به صورت رایگان ارسال می شود و سفارش های کمتر از یک میلیارد  ریال به دو صورت زیر ارسال می شود:

 • درصورتی که مقدار سفارش کمتر از حجم یک خاور باشد؛ اجناس از طریق باربری های خرده بار به شهر های مورد نظر ارسال می شود و مشتریان محترم بین 2 تا 3 روز بعد از ثبت سفارش باید به آدرسی که مشخص شده در شهر یا شهرستان خود مراجعه کرده و اجناس خود را بدون پرداخت هزینه ای دریافت کنند. همچنین در صورتی که مشتریان باربری خرده بار خاصی را مدنظر دارند می توانند در قسمت ثبت سفارش نام باربری را مشخص کرده و تنها هزینه حمل کالا های خود تا باربری مربوطه در تهران را پرداخت کنند و مابقی هزینه ها هنگام دریافت بار در شهر خود  را پرداخت نمایند. به این ترتیب در این روش مشتریان باید به آدرس شعبه باربری خرده بار در شهر یا شهرستان خود مراجعه و بدون پرداخت هزینه ای اجناس خود را دریافت کنند.
 • در صورتی که مقدار سفارش هم اندازه حجم خاور یا بیشتر باشد؛ اجناس به صورت اختصاصی با انواع خاور و کامیونت و ... به آدرس مشخص شده ارسال خواهد شد و هزینه حمل در هنگام ثبت سفارش مشخص و از طریق پرداخت اینترنتی آنلاین پرداخت خواهد شد.

پرداخت اینترنتی

کاربران عایق آنلاین می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر همراه داشته باشد.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت عایق آنلاین می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
 
۱- شماره ۱۶ رقمی کارت
این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.
 
۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
 
۳- کد CVV2
CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
 
۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.
اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.